fbpx
Zaregistrujte sa na odber noviniek a získajte stálu ZĽAVU 10% na procedúry.
Vaše osobné údaje používame pre potreby zasielania noviniek, akciových ponúk produktov, zliav a ďalších dôležitých informácií. Prihlásením sa na odber potvrdzujete, že ste sa oboznámili so zásadami ochrany osobných údajov a používania cookies a súhlasíte s nimi.
Please wait

VacuShape

 

ČO JE VACUSHAPE ?

vacu

VacuShape je podtlaková komora, v ktorej klient cvičí uzavretý od pása dole na bežeckom páse. Počas cvičenia pôsobí ťah podtlaku na kožné a tukové tkanivo a popri spaľovaní tukov správne nasmerované vákuové prostredie (podtlak) začína aktivovať tkanivo pozdĺž bokov. Činnosť svalov postupne vháňa krv do tukového tkaniva problémových partií. To dovoľuje koncentrované spaľovanie tuku a jeho redukciu presne v oblasti bokov, brucha, stehien a zadku. Počítačom riadené zmeny tlaku v kabíne zabezpečujú dokonalé prekrvenie problémových partií a zrýchľujú prenos tukov do svalov. Keď sa tuk dostane do svalov, ktoré sú aktívne pri cvičení, je spaľovaný raz a navždy. VacuShape je vhodný aj pre regeneráciu športovcov a športovkýň.

 

PREČO JE CVIČENIE NAOZAJ ÚČINNÉ?

Výskum nie je ešte úplný, priebežné výsledky však naznačujú, že sa spotreba kyslíka, výdaj energie a kyslíková ventilácia pri cvičení vo vákuu zvyšuje. Výdaj energie sa zvyšuje o 50% v porovnaní s chôdzou na bežeckom páse bez použitia vákua. Tuk sa začína spaľovať za kratšiu dobu a únava svalov neprichádza tak skoro, pretože kyselina mliečna, ktorá vzniká vo svaloch pri námahe, sa  metabolizuje oveľa rýchlejšie.

 

AKÝ EFEKT A VÝSLEDKY SA DAJÚ OČAKÁVAŤ?
Vedecké testy preukázali, že pri pravidelnom cvičení vo VacuShape ženy strácajú na stehnách trikrát viac tuku než pri normálnom cvičení. Pomocou VacuShape dokonca aj ženy so stálym prísunom tukov, ktoré sú prirodzene náchylné k ukladaniu tukov, strácajú aspoň 1 centimeter obvodu na kilogram úbytku váhy na stehnách. Bez VacuShape by tieto ženy stratili maximálne 0,3 až 0,5 centimetra na kilogram úbytku váhy. U žien, ktoré ukladajú nadbytočnú vodu, môžu byť tieto výsledky viac než dvojnásobné.

 

SÚ VÝSLEDKY TRVALÉ?
Každá aplikácia VacuShape prináša trvalý pozitívny dopad. Štúdie na ženách s náchylnosťou k celulitíde a nadmernému ukladaniu tukov preukázali nielen trvácnosť dosiahnutých výsledkov pri aplikácii VacuShape, ale v mnohých prípadoch sa,ako ďalší bonus, regenerovalo kožné tkanivo, biologické hodiny pokožky sa tak vrátili späť o 10 rokov. Boj s celulitídou po jednej aplikácii VacuShape nekončí, máme však v rukách účinnú zbraň.

 

ODPORÚČANIA PRE MAXIMÁLNE VÝSLEDKY

Cvičenie vo Vacu Shape trvá len 30 minút, ale je postačujúce. V bežnej atmosfére dochádza pri cvičení k spaľovaniu tukov vo svaloch až po 20 - 30 minútach. Vo VacuShape sa doba skráti až o dve tretiny.

Viditeľné výsledky už po 10 cvičeniach 3krát týždenne, potom podľa individuálnych potrieb stačí udržiavať dosiahnuté výsledky cvičením vo VacuShape jedenkrát za jeden až dva týždne.

Pre maximálny účinok je vynikajúce naniesť pred cvičením vo VacuShape krém proti celulitíde.

Na tréning nesmiete prísť na lačno a bez tekutín!!!

Pred tréningom musí byť telo dostatočne zásobené uhľohydrátmi minimálne 2-6 hodín pred tréningom, čím sa urýchľuje spaľovanie tukov a telo nadobúda dostatočnú energiu pri vyššej fyzickej námahe, t. j.: zemiaky, ovos, jačmeň, celozrné obilie, celozrný chlieb, celozrné cestoviny, prírodná ryža, zelenina, banány, figy, suché ovocie, škrobové zemiaky. Počas dňa je dôležitý dostatok tekutín, čím zabezpečíme aktivovanie látkovej výmeny. Po tréningu rôzne druhy mäsa a jedla z rýb. Medzi jedlo rôzne druhy ovocia, vajíčka, mlieko, syry, sójové produkty. ovocné nápoje bez cukru, minerálky, bielkovinové nápoje, lístkové šaláty...

 

EFEKTY CVIČENIA

- rýchlejšie spaľovanie tukov na bruchu, bokoch,zadku a stehnách
- pôsobí proti celulitíde, pleť je pri pravidelnom cvičení hladšia a mäkšia
- efektívne cvičenie a formovanie postavy bez JOJO efektu
- cvičenie neničí chrbticu a kĺby
- lepšie odovzdávanie metabolických produktov cez lymfatický systém

 

KONTRAINDIKÁCIE
- srdcový kardiostimulátor
- žilové zápaly
- trombóza
- hypo a hypertenzia
- epilepsia
- tehotenstvo
- zápal v organizme
- porucha štítnej žľazy
- astma
- užívanie antibiotík
- otvorené rany

Navštívte nás

ŠTÚDIO STOP CELULITÍDE
Svätoplukova 4, (OD OLYMPIA), 080 01 Prešov
Tel.: 051-7721 558, Mobil: 0907 994 914

Otváracie hodiny
Pondelok - Piatok : 8:00 - 20:00

Piatok od 12:00 do 13:30 hod. ZATVORENÉ (SANITAČNÉ HODINY)

Sobota : 9:00 - 13:00

iconfinder square facebook 317727