fbpx
Zaregistrujte sa na odber noviniek a získajte stálu ZĽAVU 10% na procedúry.
Vaše osobné údaje používame pre potreby zasielania noviniek, akciových ponúk produktov, zliav a ďalších dôležitých informácií. Prihlásením sa na odber potvrdzujete, že ste sa oboznámili so zásadami ochrany osobných údajov a používania cookies a súhlasíte s nimi.
Please wait

Rollen

Cvičebné polohy

ČO JE ROLLEN ?

DSC 0058

Masážny stroj ROLLEN využíva jednu z metód tradičnej čínskej medicíny. Stimulačné účinky sa dostavujú pomocou terapeutickej masáže v oblastiach akupunktúrnych dráh.

Bezprostredným pôsobením na príslušnú oblasť dochádza k zlepšeniu výživy kožných buniek a zlepšeniu ich činnosti. Pokožka sa stáva pevnejšia a pružnejšia. Výrazne sa zlepšuje metabolizmus tukového tkaniva, dochádza k rýchlemu vyprázdňovaniu povrchových žíl, lymfatických ciev, zlepšuje sa látková výmena v oblasti kože, podkožia a svalov.

Uvedený terapeutický efekt významne zasahuje a výrazne eliminuje faktory vzniku celulitídy. Behom ošetrenia dochádza rovnako k uvoľneniu blokov svalových skupín, zrastov, zmäkčeniu jaziev, spevneniu pokožky, redukcií objemu masírovanej partie a vymiznutiu celulitídy.

 

PREČO JE CVIČENIE NAOZAJ ÚČINNÉ?


Počas masáže na Rollene, ktorá vždy nasleduje v smere k srdcu, sa odtok lymfatických tekutín zvyšuje. Lymfatický systém nemá motor (srdce) ako krvný obeh, preto ho aktivujeme pomocou pohybu svalstva, ktorý podporí vylučovanie škodlivých látok z tela. Naše obličky a pečeňový systém sa starajú o ďalší transport tým, že uvoľnením lymfatických uzlín a spriechodnením lymfatických ciev sa odpadové látky a toxíny postupne posúvajú až do hlavného lymfatického centra, ktoré sa nachádza v hrudnom koši. Tam sa lymfatický obeh spája s krvným obehom a lymfa prúdi z poškodených partií tela do krvného obehu. Krvou sa dostáva do pečene kde nastane recyklácia živín. Stavebné latky a vitamíny sa vracajú späť do krvného obehu a odpad spolu s toxickými látkami sa prostredníctvom ľadvín dostavajú močom von. Počas jednej cielenej masáže na Rollene sa koža na problematických miestach regeneruje. Výmena tkaniva v tukových bunkách sa strojnásobí, živiny sa spaľujú a odbúrava sa tuk. Naša koža reaguje na tento proces "perlivo" s teplým pocitom, čo je znak správneho prekrvenia pokožky. Úplný úspech má masáž v oblastiach brucha, stehien, sedacej oblasti a na bokoch.

 

PRIAZNIVÉ ÚČINKY ROLLEN MASÁŽE
- napomáha k odstráneniu celulitídy
- zmenšenie objemu masírovaných partií
- spevneniu svalov a vypnutiu kože
- odbúravanie tukových vankúšikov
- uvoľneniu napätia svalov
- povzbudzuje látkovú výmenu
- tvaruje postavu

 

ODPORÚČANIA PRE MAXIMÁLNE VÝSLEDKY
Jedno cvičenie na prístroji Rollen trvá 35 minút. Pre odbúranie tukových vankúšikov, zmenšenie objemu vybraných partií a tvarovanie postavy odporúčame kúru 10 masáží 2 – 3 krát týždenne a následnú udržiavaciu masáž jedenkrát za jeden až dva týždne.
Pre dosiahnutie ešte lepšieho účinku sa tiež odporúča pitie dostatočného množstva tekutín, zdravá výživa a použitie kozmetických prípravkov na odstránenie celulitídy.

 

ČIASTOČNÉ KONTRAINDIKÁCIE
- tehotenstvo, menštruácia
- zápalové ochorenie hrubého čreva
- vredové choroby (žalúdka, dvanástnika)
- astma
- ochorenia srdca
- štítna žľaza

 

CELKOVÉ KONTRAINDIKÁCIE
- infekčné a horúčkovité stavy
- hemofílie
- akútny zápal žíl - trombózy
- hypertenzia
- zhubné nádory
- ťažké ochorenia ľadvín, pečene a srdca
- epilepsia

Navštívte nás

ŠTÚDIO STOP CELULITÍDE
Svätoplukova 4, (OD OLYMPIA), 080 01 Prešov
Tel.: 051-7721 558, Mobil: 0907 994 914

Otváracie hodiny
Pondelok - Piatok : 8:00 - 20:00

Piatok od 12:00 do 13:30 hod. ZATVORENÉ (SANITAČNÉ HODINY)

Sobota : 9:00 - 13:00

iconfinder square facebook 317727